Retigo s.r.o.

Grafik/čka marketingu

Společnost RETIGO s.r.o. se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm, zabývající se výrobou a prodejem parních konvektomatů vyhlašuje výběrové řízení na pozici Grafik/čka marketingu.

Pracovní náplň

  • Spolupráce na naplňování marketingové strategie
  • Kreativní grafická činnost
  • Grafické zpracování, údržba a aktualizace obchodních materiálů (ceníky, katalogové listy, katalogy, návody apod.)
  • Spolupráce na tvorbě videí a animací
  • Tvorba grafického obsahu sociálních sítí a online komunikace
  • Tvorba a údržba grafického obsahu webových stránek a internetové reklamy
  • Spolupráce na focení produktů a image fotografií
  • Spolupráce na vytváření a posilování firemní grafické identity uvnitř i vně firmy
  • Komunikace a aktivní spolupráce s grafickým studiem a tiskárnou
  • Správa skladu tištěných materiálů a reklamních předmětů

Co očekáváme od Vás

  • SŠ vzdělání grafického zaměření
  • Alespoň 1 rok praxe v grafickém oboru podmínkou
  • Dobrá znalost práce v programech Adobe Creative Cloud - InDesign, Photoshop, Illustrator
  • Znalost základních pravidel typografie a sazby textů
  • Orientace v sociálních sítích a na internetu
  • Zkušenost s natáčením a střihem videa výhodou
  • Zkušenost s tvorbou animací výhodou
  • Preciznost, zodpovědnost, smysl pro detail
  • Kreativita a komunikativnost
  • Znalost anglického jazyka

Co nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání v moderní a rostoucí české firmě
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Ohodnocení vázané na výkon
  • Fajn kolektiv
  • Odborný růst a podporu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Firemní benefity - bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce, zahraniční pracovní cesty

Kontaktujte nás

Pokud Vás nabídka práce zaujala, zašlete nám životopis na email personalni@retigo.cz, budeme Vás kontaktovat.

RETIGO s.r.o.

Láň 2310

756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Personální oddělení: personalni@retigo.cz

Tel.: 571 665 546

Ochrana osobních údajů

Společnost RETIGO s. r. o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů dle obecného Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně osobních údajů (GDPR), s účinností od 25.5.2018, za účelem vyřízení Vaší žádosti o zaměstnání a zpracovávání Vámi poskytnutých údajů pro účely výběrového řízení. Souhlas je poskytován na dobu výběrového řízení anebo do jeho odvolání.

Správce osobních údajů, RETIGO s. r. o., jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze v souvislosti s výběrovým řízením na volné pracovní pozice nebo v případech, kdy to správci osobních údajů bude ukládat nebo umožňovat zákon. Vaše osobní údaje v žádném případě správce osobních údajů neposkytne v jakékoliv podobě třetí straně. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů na email gdpr@retigo.cz, v takovém případě správce osobních údajů tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Zásady ochrany osobních údajů ke stažení zde.